Krystalicznie czysty obraz w każdych warunkach – posiadamy ekrany diodowe zewnętrzne i wewnętrzne wysokiej klasy. W towarzystwie telebimu każde duże wydarzenie zyska na atrakcyjności – koncerty, pokazy mody, targi czy wydarzenia sportowe. Działanie naszych ekranów opiera się na starannie dobranych podzespołach i diodach. Korzystamy z intuicyjnego i niezawodnego oprogramowania, dzięki czemu obsługa ekranu jest niezwykle prosta. Zapewniamy również serwis 24 godziny na dobę.

Funkcjonalne moduły pozwalają na stworzenie rozwiązania dostosowanego do potrzeb Klienta. Jesteśmy w stanie dostarczyć telebim o określonych wymiarach i parametrach. Posiadamy urządzenia, które sprawdzą się w każdych okolicznościach. Dostosowujemy jasność ekranu do warunków, w jakich jest on zamontowany. Dzięki temu obraz jest doskonale widoczny zarówno w ciemnej sali, podczas wieczornych eventów czy w czasie dużego nasłonecznienia.

Dzięki naszym ekranom diodowym Twoje wydarzenie zyska wyjątkowej oprawy, niezależenie od jego charakteru. Zapewniamy pełną obsługę techniczną, a także wypożyczenie sprzętu na korzystnych warunkach.